PARTNEŘI

napsal spok
Kvě 15

HLAVNÍ PARTNEŘI :

Statutární město Havířov

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Český tenisový svaz

Ostatní partneři:

DŮM ZDRAVÍ HAVÍŘOV s.r.o. podporuje nejmenší tenisty Tenisového klubu Havířov, z.s.

Srpnem 2016 začala nová forma  spolupráce mezi Tenisovým klubem Havířov, z.s. a Domem zdraví Havířov, z.s. Velký příznivec havířovského klubu MUDr. Bedřich Wasserburger se rozhodl prostřednictvím svoji společnosti Dům zdraví Havířov s.r.o. podpořit nejmenší děti začínající s tenisem. Od podzimu loňského roku byla vytvořena skupinka dětí ve věku 3-4 roky, které se pravidelně, zatím jednou týdně, baví  tenisem. Podpora společnosti umožnila, aby děti využívaly bezplatně moderní tenisovou halu a materiální vybavení pro své první tenisové krůčky.

Tenisový klub Havířov, z.s. děkuje společnosti Dům zdraví Havířov s.r.o. a především MUDr. Bedřichu  Wasserburgerovi  za podporu tenisu pro nejmenší děti v našem klubu.


http://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/amateri-maji-k-dispozici-novy-bezpltny-kurt-20150923.html

NADACE  ČEZ – ORANŽOVÁ HŘIŠTĚ – HŘIŠTĚ PRO TENIS

Tenisový klub Havířov, z.s. obdržel v závěru loňského roku nadační příspěvek od NADACE ČEZ, ve výši 900.000,-Kč v rámci grantového řízení Oranžové hřiště pro úplnou rekonstrukci dvorce číslo 6 s názvem „Hřiště pro tenis“ ( Smlouva o poskytnutí nadačního příspěvku č. OH 42_12 ). Úplná rekosntrukce byla započata 30.6.2015 a dokončena k 31.7.2015.

spolupracující  partneři:

HOTEL  RUDOLF  Havířov – SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO TK HAVÍŘOV

UBYTOVÁNÍ SE  SNÍDANÍ A  WELLNES – 500 KČ/OSOBA/NOC

Hotel Rudolf naleznete na hlavní trase Ostrava – Havířov v blízkosti velkého kruhového objezdu a vlakového nádraží města Havířova, pouhých 1,2 km od areálu TK Havířov. Je situován do příjemné lokality plné zeleně, v těsné blízkosti městského aquaparku.

Hotel nabízí nejen pohodlné ubytování, při kterém lze volit mezi pokoji standart, komfort nebo apartmán, ale taky příjemný wellness club. Celoročně jsou k dispozici stylová restaurace s širokou nabídkou jídel a možností individuálních objednávek, kavárna a lobby bar s nepřetržitým provozem, kulečníkový salonek, prostory pro firemní i soukromé akce, v letním období venkovní terasa s posezením.

Jméno RUDOLF nenese hotel bez příčiny, napoví kompletní nabídka atraktivních destilátů značky Rudolf Jelínek v prostorech baru.

Při ubytování dvou osob na dvoulůžkovém pokoji Standart zvýhodněná cena 500 Kč/osoba/noc se snídaní.

Rezervace: recepce@hotelrudolf.cz nebo  el. +420 596 811 220,  +420 737 646 364,  více informací a fotogalerie na  www.hotelrudolf.cz,

U Motelu 861/3, 736 01 Havířov – Město ,

gps: 49°47´15.332″N, 18°24´51.172″E,

TĚŠÍME SE NA VÁŠ POBYT