PARTNEŘI

napsal spok
Kvě 15

HLAVNÍ PARTNEŘI :

Statutární město Havířov

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Český tenisový svaz

Ostatní partneři:

DŮM ZDRAVÍ HAVÍŘOV s.r.o. podporuje nejmenší tenisty Tenisového klubu Havířov, z.s.

Srpnem 2016 začala nová forma  spolupráce mezi Tenisovým klubem Havířov, z.s. a Domem zdraví Havířov, z.s. Velký příznivec havířovského klubu MUDr. Bedřich Wasserburger se rozhodl prostřednictvím svoji společnosti Dům zdraví Havířov s.r.o. podpořit nejmenší děti začínající s tenisem. Od podzimu loňského roku byla vytvořena skupinka dětí ve věku 3-4 roky, které se pravidelně, zatím jednou týdně, baví  tenisem. Podpora společnosti umožnila, aby děti využívaly bezplatně moderní tenisovou halu a materiální vybavení pro své první tenisové krůčky.

Tenisový klub Havířov, z.s. děkuje společnosti Dům zdraví Havířov s.r.o. a především MUDr. Bedřichu  Wasserburgerovi  za podporu tenisu pro nejmenší děti v našem klubu.


http://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/amateri-maji-k-dispozici-novy-bezpltny-kurt-20150923.html

NADACE  ČEZ – ORANŽOVÁ HŘIŠTĚ – HŘIŠTĚ PRO TENIS

Tenisový klub Havířov, z.s. obdržel v závěru loňského roku nadační příspěvek od NADACE ČEZ, ve výši 900.000,-Kč v rámci grantového řízení Oranžové hřiště pro úplnou rekonstrukci dvorce číslo 6 s názvem „Hřiště pro tenis“ ( Smlouva o poskytnutí nadačního příspěvku č. OH 42_12 ). Úplná rekosntrukce byla započata 30.6.2015 a dokončena k 31.7.2015.

spolupracující  partneři:

TECNIFIBRE – tenisové rakety, výplety, tenisové příslušenství,

Severomoravský Oblastní tenisový svaz,

Sanatorium Kochova Havířov-Šumbark,

LUING-Pyrex,